неділя, 20 березня 2016 р.

Намистинки радості для відчуття гармонії на роботі


    Провівши гарний робочий день, відчувши задоволення від того що ти робиш, адже твоя робота повинна приносити позитив у твоє існування, без цього ніяк, ти можеш з повною відповідальністю відправлятися додому і чаклувати там за для своїх рідних і коханих. 
      Ось мої намистинки гарного робочого часу. Звісно вони у вас можуть бути свої, але буду рада, якщо й мої комусь допоможуть або стануть у пригоді

 
  •     Розмежуємо роботу та дім!
  Так, це дуже необхідно й потрібно вміти це робити не приносити роботу додому. Адже від цього страждають наші рідні: ми не приділяємо їм увагу, не виконуємо хатню роботу, не виділяємо час на себе коханих.

      Знайшла в мережі, зупинись і замислитись...... 
  • Чітко визначаємо час
«Для всього на світі є свій час», «Не спіши, бо ВСИГНЕШ!» - так казала моя бабуся. Чітко визначитися з межами справи, дії. На роботі свої справи, обов’язково розписані (беремо кольоровий щоденничок  й пишемо, що й в який день робимо. А потім обов’язково слідкуємо, що виконано, що не встигли  й розставляємо пріоритети на наступний тиждень. Аналіз своєї діяльності й її планування приносить гарні результати, про це багато написано та можна знайти безліч літератури на цю тему. Мене цьому не вчили, вчилася сама. Спостерігаючи за діловими, успішними людьми, помічаєш як вони планують день, як розставляють пріоритети й ти починаєш використовувати це для себе. Ви неодмінно побачите результат своїх старань. Мати чітку визначеність краще, ніж розмите буття. Коли людина впевнена в собі й у своєму сьогоденні – вона щаслива!

  • Викладаємося на всі 100, а може й 200%!!
     Тільки відпрацювавши день на повну й виклавши туди свою частку – ти отримаєш результат. Ми повинні усвідомлювати «копійка до копійки, буде гривня». Якщо в чашку не доливати води, там не буде повно того напою, який ти так бажаєш. Все завжди приносе віддачу, рано чи пізно ти побачиш гарні паростки своєї праці, головне йти у правильному напрямку. Але відпрацювавши не забувай про намистинку відпочинку!

·        Чітко формулюємо МЕТУ! Що мені потрібно й до чого я йду! Коли зрозуміло що й до чого, легше будувати майбутнє.
Для кожного це свої напрямки, ось мої
1. Мій дім, моя родина (чоловік, син, батьки та родичі)
2. Моє особисте життя (здоров’я (спроба схуднути, привести зовнішній вигляд до певних критеріїв), особистий та духовний зріст, мистецтво (писати, малювати, вчити мову, удосконалюватися)
3. Моя робота (кар'єрний ріст, фінансове благополуччя)
Не формуйте більше 4, не можливо встигнути в багатьох напрямках. Прописуйте свої пріоритети та ставте результати, яких бажаєте дійти. ОБОВЯЗКОВО зазначаємо час за який  повинні дійти до результату! Можемо ставити місяць, рік, 2 роки, але не більше 5. Довгострокові плани часто не здійснюються!

·        Ревізія! Ревізія життя! Ревізія на роботі! Ревізія по шухлядах!
Коли ми чітко визнаємо та аналізуємо на КОГО, на ЩО і СКІЛЬКИ часу ви витратили за минулий рік, стає зрозуміло як і що спланувати в майбутньому. Й не просто аналізуємо у думках, а записуємо й розмежовуємо.

Не забуваємо знищувати все що лежить більше року «непотрібним скарбом». У жінок є звичка «ніщо так ретельно не зберігається, як речі які пожуть к о л и с ь знадобитися». Позбутися всього непотрібного! Роздати, виставити на аукціон, або винести на вулицю людям до потреби. 
         

четвер, 17 березня 2016 р.

Щасливі "намистинки" радості

     
Вирішила створити свої «щасливі» намистинки радості. Вони так важливі для жінки, для дівчини, щоб почувати себе тією хто ти є в дійсності. Щоб розуміти себе, пізнати своє Я. Ми часто опиняємося в тенетах, які сплели собі самостійно, поставили себе в межі, та загнали себе у кут.

    А що потрібно для того, щоб стати «вільною»? Вільною від роботи , яка забирає весь час, від дрібниць сьогодення: прання, приготування їжі, Вільною від обставин, які є навколо тебе. Тобі потрібно ЗУПИНИТИСЯ! Зупинитися й розставити все на свої місця, як то кажуть люди все повинно бути на «своїх полицях». 
  •    Як це буде не банально, але перша моя намистина – це плитка смачного (для мене – це чорного) шоколаду.  
Візьміть те, що вам до вподоби й ласуйте, насолоджуйтесь смаколиками, які приносять задоволення. Кожна людина має те, що «відігріває» душу й допомагає прийти до тями.

  • Зробить щось, про що давно мріяли.
    У нас є багато нереалізованих планів, задумів, бажань й ми весь час відкладаємо «на потім». Давайте жити ТЕПЕР, ЗАРАЗ й ТУТ. Носити гарну білизну, їсти здорову їжу,  користуватися гарним посудом, мандрувати хоч по Україні, якщо нема можливості виїхати закордон. Наша країна дуже гарна, в ній багато міст, містечок, які будуть вам всміхатися, давати нову хвилю позитиву, а інколи й натхнення.

  • Не забуваймо молитися, звертатися до Бога, розмовляти з Ним, ділитися своїм сокровенним.
Ми звертаємося до Бога, тільки тоді, коли просимо про щось, або коли нам погано, або коли діти хворіють, чи в нас неприємності є й забуваємо, що ми повинні дякувати Богу за те,  що ЛЮБИТЬ нас, що дає нам, що піклується про нас. Навчимося дякувати за те що є, й нам нададуть змогу отримати те про що просимо.
  •       Моя наступна намистинка читати багато гарних, позитивних та мотивуючих книжок.
Здавалося б звичайна маленька книжечка з малюнком маленького горнятка з шоколадом, а скільки задоволення отримано! Яке натхнення й невичерпна сила поділитися тим, що «навіяла» книжка. Ми всі повинні десь брати натхнення так чому не в гарних книжках, ще й рідних українців, які пишуть саме для нас, бо живуть нашим сьогоденням.

  •      Слухайте класичну музику!
    Це дуже важливо поглинати в себе щось милодійне, щось що надає крила, поглинає у себе й манить чарівними переливами та дістає тебе неосяжною тугою. А іноді це бадьоре, надихаюче й захоплююче в себе  дійство, яке розгортається у тобі, в твоєму єстві й ти розумієш – ця музика, це моє, це те, чого бажаєш ЗАРАЗ, вона для тебе. 

  •  Проводимо час з рідними для нас людьми!
Ми намагаємося встигнути. Встигнути прибрати, приготувати їжу для рідних, попрасувати білизну, виконати «невідкладне». А чи встигаєте ви побути з близькими разом? Чи робимо щось гуртом? Чи маємо відпочинок всією сім’єю? Адже це все так важливо! Й незаперечно потрібно. Рідні повинні відчувати, що ви поряд, що ви з ними й можете надати допомогу у потрібну хвилину. Проведіть годинку з коханою людиною, пограйте з дитиною, а чи просто поспілкуйтеся з тим хто живе поруч з вами. Пригорнутися до рідного серденька буває конче необхідно, щоб відчути насамперед себе захищеним, коханим, потрібним. А коли маленькі рученята вашого янголятка торкаються вас, кажуть вам на вушко щось зовсім «таємниче» і призначене тільки для вас – ви відчуваєте – ось воно, ось те ЩАСТЯ, якого так бракує.   

ПОЧАТОК

     У мене сьогодні «день натхнення». Прочитала чудову книжку й вирішила вести власний блог, на українській мові. На це звершення мене надихнула Надійка Гербіш та її «Теплі історії до ШОКОЛАДУ». Я також як і вона полюбляю шоколад, у всіх його проявах. А ще можу сказати, що я закохалася у м. Лівів, побувавши там раз його не можливо забути. Шоколад та Львів – це те, що є для мене тотожним, цілком єдиним.