неділя, 20 березня 2016 р.

Намистинки радості для відчуття гармонії на роботі


    Провівши гарний робочий день, відчувши задоволення від того що ти робиш, адже твоя робота повинна приносити позитив у твоє існування, без цього ніяк, ти можеш з повною відповідальністю відправлятися додому і чаклувати там за для своїх рідних і коханих. 
      Ось мої намистинки гарного робочого часу. Звісно вони у вас можуть бути свої, але буду рада, якщо й мої комусь допоможуть або стануть у пригоді

 
  •     Розмежуємо роботу та дім!
  Так, це дуже необхідно й потрібно вміти це робити не приносити роботу додому. Адже від цього страждають наші рідні: ми не приділяємо їм увагу, не виконуємо хатню роботу, не виділяємо час на себе коханих.

      Знайшла в мережі, зупинись і замислитись...... 
  • Чітко визначаємо час
«Для всього на світі є свій час», «Не спіши, бо ВСИГНЕШ!» - так казала моя бабуся. Чітко визначитися з межами справи, дії. На роботі свої справи, обов’язково розписані (беремо кольоровий щоденничок  й пишемо, що й в який день робимо. А потім обов’язково слідкуємо, що виконано, що не встигли  й розставляємо пріоритети на наступний тиждень. Аналіз своєї діяльності й її планування приносить гарні результати, про це багато написано та можна знайти безліч літератури на цю тему. Мене цьому не вчили, вчилася сама. Спостерігаючи за діловими, успішними людьми, помічаєш як вони планують день, як розставляють пріоритети й ти починаєш використовувати це для себе. Ви неодмінно побачите результат своїх старань. Мати чітку визначеність краще, ніж розмите буття. Коли людина впевнена в собі й у своєму сьогоденні – вона щаслива!

  • Викладаємося на всі 100, а може й 200%!!
     Тільки відпрацювавши день на повну й виклавши туди свою частку – ти отримаєш результат. Ми повинні усвідомлювати «копійка до копійки, буде гривня». Якщо в чашку не доливати води, там не буде повно того напою, який ти так бажаєш. Все завжди приносе віддачу, рано чи пізно ти побачиш гарні паростки своєї праці, головне йти у правильному напрямку. Але відпрацювавши не забувай про намистинку відпочинку!

·        Чітко формулюємо МЕТУ! Що мені потрібно й до чого я йду! Коли зрозуміло що й до чого, легше будувати майбутнє.
Для кожного це свої напрямки, ось мої
1. Мій дім, моя родина (чоловік, син, батьки та родичі)
2. Моє особисте життя (здоров’я (спроба схуднути, привести зовнішній вигляд до певних критеріїв), особистий та духовний зріст, мистецтво (писати, малювати, вчити мову, удосконалюватися)
3. Моя робота (кар'єрний ріст, фінансове благополуччя)
Не формуйте більше 4, не можливо встигнути в багатьох напрямках. Прописуйте свої пріоритети та ставте результати, яких бажаєте дійти. ОБОВЯЗКОВО зазначаємо час за який  повинні дійти до результату! Можемо ставити місяць, рік, 2 роки, але не більше 5. Довгострокові плани часто не здійснюються!

·        Ревізія! Ревізія життя! Ревізія на роботі! Ревізія по шухлядах!
Коли ми чітко визнаємо та аналізуємо на КОГО, на ЩО і СКІЛЬКИ часу ви витратили за минулий рік, стає зрозуміло як і що спланувати в майбутньому. Й не просто аналізуємо у думках, а записуємо й розмежовуємо.

Не забуваємо знищувати все що лежить більше року «непотрібним скарбом». У жінок є звичка «ніщо так ретельно не зберігається, як речі які пожуть к о л и с ь знадобитися». Позбутися всього непотрібного! Роздати, виставити на аукціон, або винести на вулицю людям до потреби. 
         

Немає коментарів:

Дописати коментар