Вирішила створити свої «щасливі» намистинки радості. Вони так важливі для жінки, для дівчини, щоб почувати себе тією хто ти є в дійсності. Щоб розуміти себе, пізнати своє Я. Ми часто опиняємося в тенетах, які сплели собі самостійно, поставили себе в межі, та загнали себе у кут.
А що потрібно для того, щоб стати «вільною»? Вільною від роботи , яка забирає весь час, від дрібниць сьогодення: прання, приготування їжі, Вільною від обставин, які є навколо тебе. Тобі потрібно ЗУПИНИТИСЯ! Зупинитися й розставити все на свої місця, як то кажуть люди все повинно бути на «своїх полицях».
- Як це буде не банально, але перша моя намистина – це плитка смачного (для мене – це чорного) шоколаду.
- Зробить щось, про що давно мріяли.
У нас є багато
нереалізованих планів, задумів, бажань й ми весь час відкладаємо «на потім».
Давайте жити ТЕПЕР, ЗАРАЗ й ТУТ. Носити гарну білизну, їсти здорову їжу, користуватися гарним посудом, мандрувати хоч
по Україні, якщо нема можливості виїхати закордон. Наша країна дуже гарна, в
ній багато міст, містечок, які будуть вам всміхатися, давати нову хвилю
позитиву, а інколи й натхнення. - Не забуваймо молитися, звертатися до Бога, розмовляти з Ним, ділитися своїм сокровенним.
Ми звертаємося до Бога,
тільки тоді, коли просимо про щось, або коли нам погано, або коли діти
хворіють, чи в нас неприємності є й забуваємо, що ми повинні дякувати Богу за
те, що ЛЮБИТЬ нас, що дає нам, що
піклується про нас. Навчимося дякувати за те що є, й нам нададуть змогу
отримати те про що просимо.
- Моя наступна намистинка читати багато гарних, позитивних та мотивуючих книжок.
Здавалося б звичайна маленька книжечка з малюнком
маленького горнятка з шоколадом, а скільки задоволення отримано! Яке натхнення
й невичерпна сила поділитися тим, що «навіяла» книжка. Ми всі повинні десь
брати натхнення так чому не в гарних книжках, ще й рідних українців, які пишуть
саме для нас, бо живуть нашим сьогоденням.- Проводимо час з рідними для нас людьми!
Ми намагаємося встигнути. Встигнути прибрати,
приготувати їжу для рідних, попрасувати білизну, виконати «невідкладне». А чи
встигаєте ви побути з близькими разом? Чи робимо щось гуртом? Чи маємо
відпочинок всією сім’єю? Адже це все так важливо! Й незаперечно потрібно. Рідні
повинні відчувати, що ви поряд, що ви з ними й можете надати допомогу у
потрібну хвилину. Проведіть годинку з коханою людиною, пограйте з дитиною, а чи
просто поспілкуйтеся з тим хто живе поруч з вами. Пригорнутися до рідного
серденька буває конче необхідно, щоб відчути насамперед себе захищеним,
коханим, потрібним. А коли маленькі рученята вашого янголятка торкаються вас,
кажуть вам на вушко щось зовсім «таємниче» і призначене тільки для вас – ви
відчуваєте – ось воно, ось те ЩАСТЯ, якого так бракує. 



Немає коментарів:
Дописати коментар