четвер, 17 березня 2016 р.

Щасливі "намистинки" радості

     
Вирішила створити свої «щасливі» намистинки радості. Вони так важливі для жінки, для дівчини, щоб почувати себе тією хто ти є в дійсності. Щоб розуміти себе, пізнати своє Я. Ми часто опиняємося в тенетах, які сплели собі самостійно, поставили себе в межі, та загнали себе у кут.

    А що потрібно для того, щоб стати «вільною»? Вільною від роботи , яка забирає весь час, від дрібниць сьогодення: прання, приготування їжі, Вільною від обставин, які є навколо тебе. Тобі потрібно ЗУПИНИТИСЯ! Зупинитися й розставити все на свої місця, як то кажуть люди все повинно бути на «своїх полицях». 
  •    Як це буде не банально, але перша моя намистина – це плитка смачного (для мене – це чорного) шоколаду.  
Візьміть те, що вам до вподоби й ласуйте, насолоджуйтесь смаколиками, які приносять задоволення. Кожна людина має те, що «відігріває» душу й допомагає прийти до тями.

  • Зробить щось, про що давно мріяли.
    У нас є багато нереалізованих планів, задумів, бажань й ми весь час відкладаємо «на потім». Давайте жити ТЕПЕР, ЗАРАЗ й ТУТ. Носити гарну білизну, їсти здорову їжу,  користуватися гарним посудом, мандрувати хоч по Україні, якщо нема можливості виїхати закордон. Наша країна дуже гарна, в ній багато міст, містечок, які будуть вам всміхатися, давати нову хвилю позитиву, а інколи й натхнення.

  • Не забуваймо молитися, звертатися до Бога, розмовляти з Ним, ділитися своїм сокровенним.
Ми звертаємося до Бога, тільки тоді, коли просимо про щось, або коли нам погано, або коли діти хворіють, чи в нас неприємності є й забуваємо, що ми повинні дякувати Богу за те,  що ЛЮБИТЬ нас, що дає нам, що піклується про нас. Навчимося дякувати за те що є, й нам нададуть змогу отримати те про що просимо.
  •       Моя наступна намистинка читати багато гарних, позитивних та мотивуючих книжок.
Здавалося б звичайна маленька книжечка з малюнком маленького горнятка з шоколадом, а скільки задоволення отримано! Яке натхнення й невичерпна сила поділитися тим, що «навіяла» книжка. Ми всі повинні десь брати натхнення так чому не в гарних книжках, ще й рідних українців, які пишуть саме для нас, бо живуть нашим сьогоденням.

  •      Слухайте класичну музику!
    Це дуже важливо поглинати в себе щось милодійне, щось що надає крила, поглинає у себе й манить чарівними переливами та дістає тебе неосяжною тугою. А іноді це бадьоре, надихаюче й захоплююче в себе  дійство, яке розгортається у тобі, в твоєму єстві й ти розумієш – ця музика, це моє, це те, чого бажаєш ЗАРАЗ, вона для тебе. 

  •  Проводимо час з рідними для нас людьми!
Ми намагаємося встигнути. Встигнути прибрати, приготувати їжу для рідних, попрасувати білизну, виконати «невідкладне». А чи встигаєте ви побути з близькими разом? Чи робимо щось гуртом? Чи маємо відпочинок всією сім’єю? Адже це все так важливо! Й незаперечно потрібно. Рідні повинні відчувати, що ви поряд, що ви з ними й можете надати допомогу у потрібну хвилину. Проведіть годинку з коханою людиною, пограйте з дитиною, а чи просто поспілкуйтеся з тим хто живе поруч з вами. Пригорнутися до рідного серденька буває конче необхідно, щоб відчути насамперед себе захищеним, коханим, потрібним. А коли маленькі рученята вашого янголятка торкаються вас, кажуть вам на вушко щось зовсім «таємниче» і призначене тільки для вас – ви відчуваєте – ось воно, ось те ЩАСТЯ, якого так бракує.   

Немає коментарів:

Дописати коментар