четвер, 17 березня 2016 р.

ПОЧАТОК

     У мене сьогодні «день натхнення». Прочитала чудову книжку й вирішила вести власний блог, на українській мові. На це звершення мене надихнула Надійка Гербіш та її «Теплі історії до ШОКОЛАДУ». Я також як і вона полюбляю шоколад, у всіх його проявах. А ще можу сказати, що я закохалася у м. Лівів, побувавши там раз його не можливо забути. Шоколад та Львів – це те, що є для мене тотожним, цілком єдиним. 

Немає коментарів:

Дописати коментар