У мене сьогодні «день натхнення». Прочитала чудову книжку й
вирішила вести власний блог, на українській мові. На це звершення мене
надихнула Надійка Гербіш та її «Теплі історії до ШОКОЛАДУ». Я також як і вона
полюбляю шоколад, у всіх його проявах. А ще можу сказати, що я закохалася у м.
Лівів, побувавши там раз його не можливо забути. Шоколад та Львів – це те, що є
для мене тотожним, цілком єдиним.
Немає коментарів:
Дописати коментар