неділя, 24 квітня 2016 р.

Антуан де Сент-Екзюпері "Маленький принц"


Багато років не розуміла цю книжку.  Навіть читаючи її, коли була студенткою педагогічного університету не змогла збагнути автора. А ось тепер, коли читала книжку власному синові опанувала те, що автор хотів сказати, передати, донести до людства. І здається, тепер навіть такі прості і ясні речі для мене ЗАРАЗ, чомусь тоді були зовсім не зрозумілі й занадто зарозумілі ТОДІ. А ось мій власний син відразу взяв для себе певні речі з цієї казки й розмірковував над написаними речами буденно й пояснював все зі свого боку й свого дитячого розуміння. Моя дитина відразу сприйняла Маленького принца, як людину, що пояснює й звертає його увагу на певні, як на його думку, значущі речі.                                                                                                                                          РОЗСИПИ ВИСЛОВІВ Маленького принца
















      
  
  
  
  
  
  
  
  


ДОБРЕ ТАМ, ДЕ НАШ ДІМ


четвер, 7 квітня 2016 р.


  • Намистинка твердого "НІ"!
    Потрібно навчитися казати в певних ситуаціях НІ. Ми іноді не вміємо це зробити (це я про себе зараз), а іноді нам не зручно, чи обставини вимагають сказати ТАК. Але якщо ми беремо собі на плечі те, що не принесе задоволення, а тільки певні негативні емоції, та й робити будемо щось формально - це не принесе користі ні нам, ні тій людині, якій ми не змогли відмовити.
  
  • Намистинка "добра"
Відомий персонаж Антуана де Сент-Екзюпері Маленький принц казав "ПОСПІШАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО!"
За день можна створити багато цікавого та приємного, можна просто посміхнутися, навіть чужій людині або зробити маленьку дрібничку, але приємну і навіть несподівану для когось. Робимо гарно не тільки для себе, адже якщо навколо тебе краса й ти почуваєшся впевненіше. А це неабияке ЩАСТЯ!

  • Поганому зась!

Давайте прибирати щомісяця по одній не дуже гарній звичці, думаю у кожного вони є. А чому щомісяця? Тому що для звички потрібен 21 день й стільки ж часу, щоб прибрати її.Отже сядьте й спробуйте написати на папірці все те, від чого потрібно було б відмовитися, щоб стати кращою, гарнішою, більш чарівною.



  • Намистинка ТЕПЕР
Кожна мить - неповторна. Ми не можемо повернути минуле, ми не можемо передбачити, що буде у майбутньому, але ми можемо жити ТЕПЕР. Насолоджуватися миттєвостями, секундами, хвилиночками й годинами, які є у нас ТЕПЕР, ТУТ і ЗАРАЗ. 

неділя, 3 квітня 2016 р.

Пізнаємо СЕБЕ для СЕБЕ коханих

  • Давайте МРІЯТИ!
   Багато сучасних людей не можуть визначитися що й кому потрібно. Ні, звичайні, прості, буденні мрії є! А от так щоб мріяти й спланувати, а що потрібно для реалізації моєї мрії, що я повинен для неї зробити. Просто сказати «хочу бмп 6» - а що ти для цього зробив?
    Давайте заведемо «МОЯ КНИЖКА БАЖАНЬ», веселу, притягуючу до себе книжечку  й будемо записувати туди найпотаємніше. Кожна сторінка – це бажання, а під бажанням пункти плану: «Як досягти мети?»
    Стикаюся дуже часто з тим, що дорослі діти не можуть визначитися чого вони хочуть, про що мріють, яку майбутню родину чи чоловіка або дружину вони б бажали бачити поряд із собою. Й це страшить! Ви наше майбутнє, ви ті, хто буде викладати стіни для майбутнього, чому ж ви такі нерішучі в наш час, чому ж ви не знаєте, чого ви хочете від цього життя?

  • Ще одна КНИЖЕЧКА!
      Так, бачу книжечок, зошитів, нотатників й записничків нам треба буде забагато! Але ж це для нас, для рідних, що ми жили щасливо! Щоб зрозуміли самих себе, бо нас не вчили копирсатися у собі. Ми «інколи», так, так інколи копирсаємося, але не в собі, ми дивимося на інших і порівнюємо себе з іншими. А це не має бути так.
    Іноді корисно завести нотатник для відмітки про день, що подарував нам Батько наш. Відмітити всі гарні й позитивні моменти дня, проаналізувати що вдалося, скільки доброго й гарного зроблено. А нижче малесенькими літерами що не встигли, що «зірвалося», що не вийшло. Звичайно на таке у нас не вистачає часу. Ви скажете «ще й писати треба!». Ні можете не писати, а просто зробити зупинку й проаналізувати день свій. Молимося, розповідаємо, аналізуємо, пробачаємо й просимо пробачення у тих, кому завинили!   

  • Ковдро-подушкова терапія!
   Цю намистинку запозичила у Надійки Гербіш. Дайте собі можливість полежати в улюбленому картатому пледі, попити гарячої кави чи шоколаду, осмслити майбутнє чи прийдешнє. Насолоджуйтесь кожною миттю свого буття, радійте дитині, яка вам щось щебече, чоловікові, який приніс квітку, чи гарній звістки. НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ЖИТТЯМ! Це так важливо зупинитися й насолодитися миттю.

  • Маленькі подарунки радості! 
     Знайдіть за що себе винагородити. Раз у тиждень за здійснення чогось важливого, неймовірно тяжкого для вас подаруйте собі щось маленьке, але обов'язково гарне й приємне. Вигадуйте собі завдання на тиждень на день, створіть значну дату або свято для себе та для родини.Влаштовуйте свято посеред сірих буднів, навіть вигадане сімейне свято принесе багато позитивних емоцій вам та вашій родині.


  • МАЛЮЙТЕ!
    Будь що, будь де! Бо це самовираження поганого чи гарного, але це ваш сплеск емоцій, він вивільняється й вам стає легше жити, існувати та радіти. Маленькі закарлючки, великі картини - це ваше сприйняття світу. Кольористика допомагає вивільнити емоції, почуватися зрозумілим, вислуханим.

  • Творчотерапія! 
   
 Вигадана мною намистинка щастя. У кожної з нас повинна бути якась здібність. Так, так! У КОЖНОЇ. Кожна з нас неповторна, гарна, здібна. І якщо ви не знайшли в собі ще цього. ШУКАЙТЕ!!!! Й ви обов'язково знайдете. Кожна справжня жінка вміє багато, головне її бажання. Творчотерапія допомагає відволіктися від буденного й поринути у маленьке свято, яке ви створюєте своїми руками для себе. Це може бути будь що: фотографування, малювання, шиття, бісероплітіння, подорожування - все що приносить вам задоволення й надихає вас!  



субота, 2 квітня 2016 р.

Намистинки радості за для щастя у середені себе


Ми всі хочемо почуватися щасливими, впевненими, красивими й стрімголов мчати по життю! А я зараз пропоную нам зупинитися й переглянути своє життя та своє я





  • Почнемо з гармонії усередині себе
    Людина має відчувати себе комфортно всередині свого Я. Маємо пізнати себе й створити себе цілковито єдиним "механізмом", тоді й понеділок буде не таким сумним. Прокидаючись зранку та посмакувавши запашною кавою, побудувавши свій день - ви отримаєте незрівнянне задоволення від цього дня. Навчиться отримувати намистинки щастя сьогодні, а не завтра й бачити їх навіть у простих речах.
  • Далі намистинки здоров'я, адже для жінки вона така важлива.  
 
 Ми ніколи не замислюємося, що ми споживаємо. Давайте харчуватися здоровою їжею. Замислитесь, що ви їсте й що ви п'єте. Відмовимося від "мівін", "кока-коли" та іншої не корисної їжі. "Більше зеленого на столі - менше болячок у животі" - ще одна приказка моєї бабусі. Потіште себе гарно приготованою стравою, сервировка столу має неабияке значення також, адже приємно споживати їжу з гарної тарілки чи пити каву з красивого горнятка. Дякую, вам скажуть як рідн,і так і ваш шлунок!


  • Перебувайте на свіжому повітрі КОЖНОГО дня!
   Виділіть на цю забаганку хоч 20 хвилин на день, бо без прохолодного, свіжого кисню навіть рослина стає не такою зеленою. Пройдіться одну зупинку пішки, або ж сходіть до магазину не користуючись громадським транспортом, вийдіть на перерву на вулицю й ви будете вже почуватися на багато краще. Коли ми на вулиці ми можемо побачити співочих пташок, блакитне небо, зелену травку або ж просто усміхнених щасливих людей. А щастя буває передається, так що "заразитися" ним можна тільки на вулиці!

  • Намистинка мрія!
     Так, так! Мрійте, а коли мрієте, то не відмовляйте себе від чогось незбагненого!
Дозволяйте собі все! Давайте своїм мріям вийти за межі буденності! мрійте з задоволенням!  











  • Ставте цілі!!!! 
 
Ставимо собі мету й біжимо, повземо, але рухаємося до її здійснення!

МРІЯ-МЕТА-ДІЯ


Не забуваємо чітко окреслити, КОЛИ й ЯК ми цього повинні домогтися. 

Cолнце внутри нас :)