
Потрібно навчитися казати в певних ситуаціях НІ. Ми іноді не вміємо це зробити (це я про себе зараз), а іноді нам не зручно, чи обставини вимагають сказати ТАК. Але якщо ми беремо собі на плечі те, що не принесе задоволення, а тільки певні негативні емоції, та й робити будемо щось формально - це не принесе користі ні нам, ні тій людині, якій ми не змогли відмовити.
За день можна створити багато цікавого та приємного, можна просто посміхнутися, навіть чужій людині або зробити маленьку дрібничку, але приємну і навіть несподівану для когось. Робимо гарно не тільки для себе, адже якщо навколо тебе краса й ти почуваєшся впевненіше. А це неабияке ЩАСТЯ!

Давайте прибирати щомісяця по одній не дуже гарній звичці, думаю у кожного вони є. А чому щомісяця? Тому що для звички потрібен 21 день й стільки ж часу, щоб прибрати її.Отже сядьте й спробуйте написати на папірці все те, від чого потрібно було б відмовитися, щоб стати кращою, гарнішою, більш чарівною.

Кожна мить - неповторна. Ми не можемо повернути минуле, ми не можемо передбачити, що буде у майбутньому, але ми можемо жити ТЕПЕР. Насолоджуватися миттєвостями, секундами, хвилиночками й годинами, які є у нас ТЕПЕР, ТУТ і ЗАРАЗ.
Немає коментарів:
Дописати коментар