четвер, 7 квітня 2016 р.


  • Намистинка твердого "НІ"!
    Потрібно навчитися казати в певних ситуаціях НІ. Ми іноді не вміємо це зробити (це я про себе зараз), а іноді нам не зручно, чи обставини вимагають сказати ТАК. Але якщо ми беремо собі на плечі те, що не принесе задоволення, а тільки певні негативні емоції, та й робити будемо щось формально - це не принесе користі ні нам, ні тій людині, якій ми не змогли відмовити.
  
  • Намистинка "добра"
Відомий персонаж Антуана де Сент-Екзюпері Маленький принц казав "ПОСПІШАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО!"
За день можна створити багато цікавого та приємного, можна просто посміхнутися, навіть чужій людині або зробити маленьку дрібничку, але приємну і навіть несподівану для когось. Робимо гарно не тільки для себе, адже якщо навколо тебе краса й ти почуваєшся впевненіше. А це неабияке ЩАСТЯ!

  • Поганому зась!

Давайте прибирати щомісяця по одній не дуже гарній звичці, думаю у кожного вони є. А чому щомісяця? Тому що для звички потрібен 21 день й стільки ж часу, щоб прибрати її.Отже сядьте й спробуйте написати на папірці все те, від чого потрібно було б відмовитися, щоб стати кращою, гарнішою, більш чарівною.



  • Намистинка ТЕПЕР
Кожна мить - неповторна. Ми не можемо повернути минуле, ми не можемо передбачити, що буде у майбутньому, але ми можемо жити ТЕПЕР. Насолоджуватися миттєвостями, секундами, хвилиночками й годинами, які є у нас ТЕПЕР, ТУТ і ЗАРАЗ. 

Немає коментарів:

Дописати коментар