Ми всі хочемо почуватися щасливими, впевненими, красивими й стрімголов мчати по життю! А я зараз пропоную нам зупинитися й переглянути своє життя та своє я
- Почнемо з гармонії усередині себе
- Далі намистинки здоров'я, адже для жінки вона така важлива.
Ми ніколи не замислюємося, що ми споживаємо. Давайте харчуватися здоровою їжею. Замислитесь, що ви їсте й що ви п'єте. Відмовимося від "мівін", "кока-коли" та іншої не корисної їжі. "Більше зеленого на столі - менше болячок у животі" - ще одна приказка моєї бабусі. Потіште себе гарно приготованою стравою, сервировка столу має неабияке значення також, адже приємно споживати їжу з гарної тарілки чи пити каву з красивого горнятка. Дякую, вам скажуть як рідн,і так і ваш шлунок!
- Перебувайте на свіжому повітрі КОЖНОГО дня!
- Намистинка мрія!
Так, так! Мрійте, а коли мрієте, то не відмовляйте себе від чогось незбагненого!
Дозволяйте собі все! Давайте своїм мріям вийти за межі буденності! мрійте з задоволенням!
Ставимо собі мету й біжимо, повземо, але рухаємося до її здійснення!
Дозволяйте собі все! Давайте своїм мріям вийти за межі буденності! мрійте з задоволенням! Ставимо собі мету й біжимо, повземо, але рухаємося до її здійснення!
МРІЯ-МЕТА-ДІЯ
Не забуваємо чітко окреслити, КОЛИ й ЯК ми цього повинні домогтися.


Немає коментарів:
Дописати коментар